Egy blog, mellyel meglepém e szobának szegletén magam magam. De remélhetőleg nemcsak a magam "örömére" jött létre, hanem egyben megfelelő eszközül fog szolgálni az amerikai utazással kapcsolatos élményeim megosztására is. Have a good read!

A nagy rangadó ma délután 17:45-kor kezdődik. Nagyon fontos lenne megszerezni a három pontot! Hajrá, hajrá!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Yourri 2008.10.07. 20:31:19

Start-Fix Hupikék Törpikék - Ferrari 3-1 (2-0) Gól: "Fehér Holló" Magyar (1-0 kb. 5. perc) Gulyás (2-0 kb. 10 perc, 3-1 kb. 52. perc)
A sztorihoz hozzátartozik, hogy a meccs kezdetekor 5en voltunk, bár előtte nap beszéltem a ferrarival, hogy kezdjünk 20 perccel később, amibe ők készséggel beleegyeztek, ráadásul meccs előtt másfél órával kiderült hogy Miki előző nap berúgott és most nagyon beteg, Barhács beteg lett, úgyhogy az Ady - Pozderka, Honti, Horváth, Gulyás, Magyar csapatösszeállításban 6an játszottunk végig a meccset. A meccs 17:45kor kezdődött volna, de pozdi 17:48kor szállt le a vonatról. Öcsém hozta ki, kb 18:05kor kezdtünk és az első félidő 23. percében átmentünk fekete kivilágított pályára. Én kihagytam 2 nagy ziccert, Ricsi 3at, pozdi 1et, Bohócnak is megvoltak a lövési lehetőségei de nagy ziccerig ő nem jutott. Jutalom 3 pont:)

Dawson 2008.10.07. 21:31:14

Vegre valaki irt! En meg otpercenkent frissitettem, de ma 3 Sanyi sem rakta fel az eredmenyeket... Most is oran vagyok :) De orulok, hogy nyertetek, plane igy! Grat! De mi ez a "Feher Hollo"? Hasonlitani akarsz a Nagyokra? :P

Ezek utan viszont egy szot se, ha veletlenul nem lovok be egy nagy helyzetet! :)